Sennheiser SC 630 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık

Sennheiser SC 630 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık
Marka: Sennheiser
Ürün Kodu: sc630_usb

Sennheiser’in telekom ürün ailesinin en yeni üyelerini barındıran CENTURY serisi, üstün ses kalitesi, konfor güvenlik ve dayanıklılığı bir arada sunarlar. Çalışma ortamınız ne kadar gürültülü olursa olsun, içerdiği ultra gürültü filtreleme özellikli mikrofonu ile müşterinizin sadece sizin sesinizi duymasını sağlar. Böylece ister açık ofis düzeninde çalışma alanında, ister çağrı merkezi gibi çok gürültülü bir alanda olsun SC 600 serisinin kullanıcıları tüm gün boyunca konforlu bir iletişime sahip olurlar.

Century Serisinin tek taraflı çağrı kontrol özellikli modeli olan SC 630 USB CTRL , zor şartlar için özel tasarlanmış dayanıklı alüminyum yapısı, hafif ve konforlu tacı ile en zor şartlarda bile performans ve konforundan taviz vermeden hizmet verebilir.

İçerdiği çağrı kontrol ünitesi ile tanınmış bir çok tümleşik iletişim platformu ile uyumlu olan SC 630 USB CTRL çağrı yönetimi, ses kontrolü ve mikrofon kapatma özelliklerini kolayca kullanma imkanı sunar.

Sennheiser SC 630 USB CTRL Ultra Gürültü Filtelemeli mikrofonu sesinizin her zaman anlaşılır olmasını sağlar. Patentli ActiveGard™ teknolojisi ile işitme duyunuz akustik şoklara ve ani ses yükselmelerine karşı korunur. HD ses kalitesi telefon görüşmelerinde anlaşılırlığı artırır.

Tüm bu özellikleri ile 2013 Red Dot tasarım ödülüne sahip olan SC 630 USB 3 yıl garantili.

Paket içeriği
• SC 630 USB CTRL Kulaklık
• Hızlı kurulum ve güvenlik kılavuzu
• Suni deri kulak yastığı
• Yaka klipsi
• Çağrı kontrol ünitesi için mıknatıslı sabitleme kiti