Hakkımızda

HKS İletişim,teknolojilerindeki gelişmeleri yakından izleyerek, ses ve  data Networks’ lerinin  oluşturulabilmesi  için en geniş ürün yelpazesi ve çözümleri  ile Telekomünikasyon, Elektronik ve Bilgisayar ürünlerinin bir araya geldiği ve günümüzde BİLİŞİM olarak da adlandırılan sektörde hizmet vermektedir.

HKS İletişim,  Teknik servis hizmetine   İstanbul ağırlıklı olmak üzere  tüm  TÜRKİYE’ ye dağılmış 600’ ün üzerinde Kurumsal Müşteriye; dinamik, eğitimli, deneyimli ve teknolojik yeniliklere uyum sağlayabilen personeli ile müşteri memnuniyetine odaklanmış yönetim ve çalışma anlayışını,  ürün çeşitliliği ve zamanında teslim olanakları ile sürdürmektedir

15 yıllık bilgi birikimi ile iletişim alanında faaliyet gösteren firmamız  güçlü ve dinamik bir kadro ile, en yeni teknolojiyi en iyi fiyata ve en efektif  hizmet ile müşterilerine sunmayı sürdürüp bu alanında en güvenilir firma olma kararlılığını her zaman devam ettirecektir.

Telefon Santrali ve Data Kablolama, Montaj ve teknik servis Hizmetleri:

ALCATEL,TELESİS,KAREL, Telefon  Santralleri  ve  DECT SİSTEMLERİNİN  satış, kablolama, montaj ve teslim sonrası yıllık bakım ve teknik servis hizmetleri ile ADSL modemler, VOIP çözümleri yanı sıra LAN-WAN  Sistemleri, Yapısal Kablolama  kurulum ve anahtar teslim projeler ,teknik servis hizmetleri . ISDN PABX telefon santralleri ve bu  santrallerin üzerinde ISDN  Network  uygulamaları, Call Center (Çağrı Merkezi),  CTI  (Telefon Bilgisayar Entegrasyonu),  her türlü kullanım için operatör  kulaklıkları ve diğer tamamlayıcı donanımları ile müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Koşulsuz Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak iş ahlakı  dürüstlük ve kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak tercih edilmenin ve bize duyulan güvenin kalıcılığını sağlamaktır.
Tüm ürün ve hizmetlerimizde; projelendirme aşamasından kullanıcıya sunulmasına kadar, toplam kalite standartları doğrultusunda müşteri memnuniyeti ve sistemin işlevselliğini hedef almak, kendimizi sürekli geliştirerek her zaman daha iyisini sunmaktır.